Odigran turnir u kategoriji za djevojčice i dječake do 12 godina

Prošlu nedjelju, 20. svibnja, odigran je turnir za dječake i djevojčice do 12 godina. Turnir je imao velik odaziv. U kategoriji dječaka prvo mjesto i naslov pobjednika turnira osvojio Antonio Kolić (TK Frankopan) koji je u finalnom dvoboju bio bolji od Filipa Mateškovića (TK Josipdol). Treće i četvrto mjesto s plasmanom u polufinale dijele Bruno Domitrović i Tin Matešić.dječaci do 12 godina

U kategoriji djevojčica natjecalo se čak 15 tenisačica. Naslov najbolje osvojila je Leona Babić  koja je u finalu bila bolja od klupske kolegice Ivone Čohan (TK Sporty) rezultatom 4:3(1). Plasman u polufinale uspjele su ostvariti i Magdalena Mrakovčić (TK Josipdol) i Petra Miličević (TK Vrbovsko).

djevojcice do 12 godina

djevojcice do 12god

U zaostalim susretima Turnira do 17 godina u kategoriji djevojčica Ivona Čohan bila je bolja u polufinalu od Anamarije Pejić i plasirala se u finale. U finalu bolja od nje bila je Lucija Stipetić i tako osvojila turnir u kategoriji do 17 godina za djevojčice.