Prijateljski susret tenisačica i tenisača

Teniski klub Vrbovsko organizira sportski dan 22. svibnja na terenima Teniskog kluba Vrbovsko. Događanje je namijenjeno djeci svih uzrasta. Turnir je natjecateljskog karaktera, a sportske nagrade osigurane su za sve sudionike!

Prijava i kontakt: Mislav Tonković - 098/348-113
Ždrijeb i početak turnira: 22.6.2017. u 9:00 sati
Kotizacija: 30 kn

Kraj prvog dijela sezone

Završio je proljetni dio turnira za tenisačice i tenisače Karlovačke županije. Nakon ciklusa turnira u tri kategorije do 9, 12 i 17 godina u Ogulinu i Karlovcu možemo objaviti službene rang liste rezultata.

U kategoriji do 12 godina za sad prvo mjesto drži Maja Marček iz Josipdola, dok je kod dječaka najbolji bio Luka Stipetić iz Ogulina. --> RANG LISTA

U kategoriji do 17 godina prvo mjesto osvojila je Lucija Stipetić iz Ogulina, dok je kod dječaka za sad najbolji Luka Stipetić iz Ogulina. --> RANG LISTA

Nakon ljetne pauze turniri se nastavljaju po kalendaru, a preostaje još za odigrati završne masterse:

Kotizacija 30.00 kn za članove Saveza/60.00 kn za ostale natjecatelje

Osigurane su sportske nagrade za sve sudionike!!!

Najava: turnir do 12 godina u Karlovcu

Vrijeme: 10. lipnja 2017. (subota)

Dječaci: 9:00h - prijava i ždrijeb

Djevojčice: 10:00h - prijava i ždrijeb

Odigran turnir do 12 godina

Na terenu TK Frankopana 27. svibnja odigran je turnir u kategoriji do 12 godina. Natjecatelji su bili iz četri kluba: Karlovac, Josipdol, Vrbovsko i Ogulin Kod dječaka najbolji je bio Luka Stipetić, dok se kod djevojčica vodila puno veća utrka. Najbolje se snašla Ivona Čohan iz Karlovaca koja je u finalu pobijedila Anamariju Pejić iz Josipdola. Treće mjesto djele Maja Marček (TK Josipdol) i Anamarija (TK Sporty)